Autorska Komórka Fotografii Artystycznej działa od 20 lat pod kuratelą Pani Anny Panek Kusz. Dołączyłem do tej wspaniałej grupy fascynatów fotografii w 2015 roku. Mogę śmiało powiedzieć, że to praca wśród przyjaciół "Akfatyków" ukształtowały moje spojrzenie na fotografię oraz dzisiejszy warsztat pracy. Na tej stronie prezentuję prace zarówno wykonane w ramach AKFY jak i z grupowej aktywności.
Kwarantanna - uziemienie w domu zmusza do wewnętrznej kreatywności i aktywności. Cykl zdjęć w ramach e-warsztatów z AKFĄ pt. "Ludziki na kwarantannie".
Kolaż zdjęć z okazji urodzin profesora Jerzego Olka od AKFY
Rejs Odrą przy zachodzącym słońcu
Portret/kolaże ze zdjęć wykonanych przez członków Autorskiej Komórki Fotografii Artystycznej AKFA - przy Galerii OKNO, dla naszej prowadzącej kurator Pani Anny Panek-Kusz, z okazji wernisażu pt. ”Ujawnione z mroku, ukryte w świetle”.
Fotorelacja z wernisażu wystawy grupy fotograficznej AKFA - Autorskiej Komórki Fotografii Artystycznej przy Galerii OKNO pt. ”Ujawnione z mroku, ukryte w świetle”, który odbył się 17 stycznia w Galerii OKNO w Słubicach.
Portret/kolaż ze zdjęć wykonanych przez członków Amatorskiej Komórki Fotografii Artystycznej AKFA - przy Galerii OKNO dla kolegi Darka z okazji jego pierwszego wernisaży  pt. "69/70".
Powrotne inspiracje grupą we Wrocławiu, po wernisaż naszych prac w Nove Mesto nad Metuje w Czechach.
"Kreacja cienia". Fotografie wykonane w ramach Akademii lAbiRynT zaprezentowane w  formie wystawy na Festiwalu Nowej Sztuki lAbiRynT.
Praca wykonana w ramach warsztatów pt. "Droga" z Wojciechem Sterrnakiem,  podczas Akademii Labiryntu - Festiwalu Sztuki Nowoczesnej
Odra wieczorową porą
"W labiryncie" - 2019 r.
Zdjęcia wykonane w ramach wyjazdu "Śladami Labiryntu". 
Błędne Skały w Kotlinie Kłodzkiej.
"Nadmiar"
Zdjęcie wykonane w ramach warsztatów z prof. Jerzym Olkiem
2019 r.
"Trzy drogi"
Wernisaż wystawy Wojciecha Sternaka 15 marca 2019 roku w Galerii Okno
Zdjęcie wykonane w ramach wspólnej zabawy z przyjaciółmi z AKFY w roku 2017. "Po burzy".
Back to Top